БРУСАЛКА АГОЛНА ЕЛЕКТРИЧНА GA9050 MAKITA

8.000,00 ден

Пречник на диск – 230мм
Моќност – 2,000W
Број на вртежи – 6,600/мин.
Димензии (ДхШхВ) – 455 x 250 x 132мм
Тежина – 4,8 кг.
Должина на напоен кабел – 2,5м

Нема залиха

Шифра: 401364 Категорија: Tags: , , ,