БРУСАЛКА ЕЛЕКТРИЧНА МТ963 MAKTEC

3.499,00 ден

Моќност – 570W
Капацитет – 125мм
Број на вртежи – 11,000/мин.
Димензии (Д х Ш х В) – 270 х 139 х 105мм
Тежина – 2 кг.
Должина на напоен кабел – 2 м.

Нема залиха

Шифра: 070105 Категорија: Tags: , ,