ГЛОДАЛКА ЕДНОРАЧНА ЕЛЕКТРИЧНА 3709 MAKITA

5.999,00 ден

Моќност – 530W
Капацитет – Чаура:6мм
Број на вртежи во празен од – 30,000/мин.
Димензии (Д х Ш х В) – 82 х 90 х 199мм
Тежина – 1,5 кг.
Должина на напоен кабел – 2,5м

Нема залиха

Шифра: 401219 Категорија: Tags: , ,