ДУПЧАЛКА ЕЛЕКТРИЧНА 6413 MAKITA

5.199,00 ден

Моќност – 450W
Капацитет – Челик:10мм
Дрво:25мм
Број на вртежи – 0-3,000/мин.
Димензии (Д х Ш х В) – 234 х 64 х 183мм
Тежина – 1,3 кг.
Должина на напоен кабел – 2 м.

На залиха

Шифра: 401257 Категорија: Tags: , ,