ОДВРТУВАЧ АКУМУЛАТОРСКИ LI-ION МТ070Е MAKTEC

10.999,00 ден

Моќност – 14,4V
Капацитет – Челик: 10мм
Дрво: 25мм
Број на вртежи во празен од – 0-1,400/мин.
Димензии (Д х Ш х В) – 201 х 82 х 236мм
Тежина – 1,4 кг.

На залиха