ТРКАЛО РОТИР. СО КОЧНИЦА ПЛАСТИЧНО СО ОТВОР Ф10.5ММ Ф50*20 БАУКИТ 061050

149,00 ден

Нема залиха

Шифра: 997471 Категорија: Tags: , , , ,