УДАРНА ДУПЧАЛКА Ф13 БРЗОСТЕЗНА ГЛАВА 750W КУФЕР B&D – KR705K

5.999,00 ден

Нема залиха

Шифра: 070108 Категорија: Tags: , , , , ,