ЦИРКУЛАР ЗА МЕТАЛ МАЈА МТ242

12.999,00 ден

Моќност – 2,000W
Капацитет – 0*: 115мм
Пречник на абризивен камен – 355мм
Број на вртежи во празен од – 3,800/мин.
Димензии (Д х Ш х В) – 500 х 280 х 620мм
Тежина – 15,7 кг.
Должина на напоен кабел – 2м.

Нема залиха

Шифра: 401279 Категорија: Tags: ,