ШТРАФИЛИЦА АКУМУЛАТОРСКА 6271DWAE MAKITA

8.999,00 ден

Капацитет – Дрво:25мм
Челик:10мм
Број на вртежи во празен од – 0-1,200/мин.
Вртежен момент Тврдо/Меко – 30/18 Nm
Тежина – 1,5 кг.
Волти – 12V

На залиха

Шифра: 401249 Категорија: Tags: , ,