ШТРАФИЛИЦА-ШРАУБЕР ЕЛЕКТРИЧЕН FS4300 MAKITA

8.990,00 ден

Моќност – 570W
Капацитет – Завртка за сува монтажа:5мм
Саморезна завртка:6мм
Број на вртежи – 0-4,000/мин
Тежина – 1,4 кг.
Должина на напоен кабел – 2,5 м.

На залиха

Шифра: 401368 Категорија: Tags: ,