ДУПЧАЛКА УДАРНА ЕЛЕКТРИЧНА HR1640 МАКITA

5.399,00 ден

Моќност – 680W
Капацитет – Бетон:16мм
Челик:13мм
Дрво:30мм
Удари – 0-44,800/мин.
Број на вртежи во празен од – 2,800/мин.
Димензии (ДхШхВ) – 303 x 72 x 222мм
Тежина – 2 кг.
Должина на напоен кабел – 2м

Нема залиха

Шифра: 070117 Категорија: Tags: , ,